00 INSERT command denied to user 'vomaxstrona'@'10.15.20.17' for table 'w_visitors' Fitness - Vo2max

Strona główna Fitness
Fitness

Branża fitness zmienia się
Świadomość zdrowego stylu życia oraz oczekiwania klientów względem ośrodków sportu i rekreacji rosną. Kluby fitness chcąc sprostać temu wyzwaniu muszą zaoferować lepsze ”narzędzia” pozwalając klientowi w sposób bardziej efektywny osiągnąć swój cel.
Na dynamicznie rozwijającym się rynku fitness kształtuje się popyt na profesjonalne testy  diagnostyki wydolności. Oferowanie tego typu badań wyróżnia klub spośród konkurencji i pozwala na zdobycie nowych grup klientów ceniących sobie fachowe, kompetentne podejście.
Sukces  treningu musi być mierzalny. Dotyczy to zarówno sportu profesjonalnego jak i amatorskiego. Oprogramowanie systemów spiroergometrycznych CORTEX pozwala na układanie zindywidualizowanych planów treningowych i ocenę wyników sportowca na podstawie analizy testu  spiroergometrycznego.  Klient otrzymuje dostosowany do potrzeb plan treningowy i wykres przedstawiający jego sukces szkoleniowy.

Diagnostyka wydolności dla aktywnych
Ocena wydolności jest przeznaczona przede wszystkim dla osób aktywnie trenujących. Spiroergometr AirCheck pozwala na  precyzyjnie określenie stref treningowych opierając się na danych pochłaniania tlenu,  eliminacji dwutlenku węgla i osiągniętym progu anaerobowym. Zindywidualizowane i skuteczne programy treningowe są opracowywane przy użyciu tych danych.

Redukcja masy ciała
Skuteczny i spersonalizowany program spalania tłuszczów ułatwia zmniejszenie masy ciała u osób z nadwagą  w kontrolowany sposób. Zindywidualizowany pomiar spalania tłuszczów i węglowodanów odbywa się podczas narastającego wysiłku fizycznego. Test pozwala na określenie stref tętna, dla których występuje optymalne spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Grupą docelową są osoby, które chcą rozpocząć aktywność fizyczną i stracić zbędne kilogramy.

Pomiar podstawowej przemiany materii metodą kalorymetrii pośredniej
Tempo metabolizmu w spoczynku odzwierciedla podstawowe zapotrzebowanie organizmu na  energię. Pomiar zużycia energii w spoczynku jest bazą do świadomego określenia indywidualnej konsumpcji kalorycznej.  Zmierzona ilość zużywanych kalorii w ciągu dnia pozwala na indywidualne podejście do sposobu odżywiania, ułożenia diety w dążeniu do optymalnego zmniejszenia wagi.

Testy CPET / Medycyna / Sport / Fitness / Aktualności / Kontakt
Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468861, REGON 146767375, NIP 536-191-40-20. Numer konta firmy VO2MAX Sp. z o.o. Millennium bank 45 1160 2202 0000 0002 4334 8938.